Hakkımızda

Eskişehir Arkadaşlık Sitesi

Yıllardır arkadaşlık sektöründe olan ekibimiz sonunda sadece Eskişehir'e özel bir arkadaşlık sitesi yapmayı kafaya koydular ve sonuç olarak exsehir.com sitesi ortaya çıktı. Exsehir ile Eskişehir'de yaşayan her yaştan kullanıcıya gerçek sevgili potansiyeli olan kişilerle tanışma fırsatı sunuyoruz.

Amacımız

Yılların verdiği tecrübe ve birikim ile sosyal medyayı da kullanarak sizler için tüm üye olanları inceliyoruz ve herkesin %100 gerçek ve onaylı kişiler olduklarından emin olmayı amaç edindik. Bu amaç çerçevesinde üyelerin email adreslerini ve cep telefonu numaralarını kontrol ederek gerçek kişi olanların üyeliklerini onaylıyoruz.

Arkadaş Bulma Siteleri

Arkadaş bulma siteleri denildiğinde akla kalitesiz ve sürekli kontrolleri olmayan internet siteleri geliyor, biz onlardan değiliz. Çoğu kişi arkadaşlık siteleri ücretsiz fikriyle kendisine sevgili bulmak istiyor ama bu pek mümkün değil, her internet sitesinin aylık ve yıllık giderleri oluyor biz bunların çoğu kısmını cebimizden karşılıyoruz ama yeterli olmadığından gold üyelik sistemini çıkarttık. Zaten fiyatlar çok uygun olduğundan üyelerimiz kendilerine kız arkadaş ya da erkek sevgili bulmak istediklerinde exsehir.com'a üye oluyorlar daha sonra beğendikleri kişiyle konuşmak için gold üyelik satın alıyorlar böylece iki tarafta mutlu oluyor. Arkadaş bulma siteleri her zaman bizim sitemiz gibi şeffaf olmayıp insanları kandırmak istiyorlar bu yüzden biz herkesin ilişkisi olsun diye sitemizi kurduk, ve sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz.